Kurumsal

Kurumsal

Yaman Koç 1994 yılından beri, Uluslararası Pazar araştırmaları ve dış ticaret istihbarat sistemleri alanlarında ilk 500’deki firmalardan çok küçük firmalara kadar danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Bu süre içinde “Ticari istihbarat ve Çağdaş İhracatın Stratejisi”, “Dış Ticarette Rekabet İstihbaratı” ve “Dış Ticaret İstihbarat Kanalları” adlı kitapları ve 15’den fazla hedef Pazar araştırması yayınlanmıştır. Ticari istihbarat, rekabet, strateji ve rekabet istihbaratı alanlarında yüzlerce seminer ve sunum gerçekleştirdi. İstanbul Sanayi Odası ve Avrupa İşletmeler Ağı çerçevesinde uluslararası sunumlar hazırladı ve tebliğler sundu.

Yaman Koç1994 yılından beri müşterilerine operasyonel istihbarat temelinde sürdürülebilir ve bütünlüklü stratejiler oluşturmaları için destek vermekte ve terzilik usulü hazırlanmış operasyonel istihbarat sunmaktadır.

Bu çalışmaların sonucunda 2014 yılında Yaman Koç Eğitim, Danışmanlık ve Araştırma Ltd. Şti. oluştu. Dış ticaret ve dış ticaret istihbaratı alanında uzman bir kadro bir araya geldi.

Bu geçen yıllar içinde değişmeyen tek şey ise  “iş ahlakımızdır”.

Dünya her zamankinden daha fazla küresel hale geldi ve “hiper rekabet” artık her şeyi belirliyor. Çok geniş ticari bilgi kaynaklarımız, indekslerimiz ve bilgi birikimiz sayesinde her sektör ve ülke için hızlı ve etkili bilgi ve istihbarat sunabilmekteyiz.

Çok büyük firmalardan uluslararası pazarda var olmaya çalışan küçük ölçekli firmalara, Devlet Kuruluşlarına, Derneklere, Uluslararası kuruluşlara, Ticaret ve Sanayi odalarına kadar danışmanlık ve eğitimler veriyoruz.

Ticari bilgi ve istihbarat temelinde uluslararası pazarlama sistemi kuruyoruz. Sizin amaçlarınız ve beklentileriniz çerçevesinde sizlere operasyonel bilgi ve danışmanlık sağlıyoruz.

Bu süre içinde uluslararası düzeyde çalışmalara da başlandı. Kurucumuz Koç’un 2016 yılı kasım ayında “Yeni Nesil Dış Ticaret İstihbaratı” adlı yayını Kuzgun Kitaptan çıkmıştır.


İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliğinin” (İSİB) Antalya Çalıştayında Yaman Koç’un yaptığı “Dış Ticaret İstihbarat Kanalları” SunumuAdres: Küçük Esat Mahallesi , Tunalı Hilmi Caddesi No:45/4 Çankaya/ANKARA
Tel: (0312) 250 46 87

Copyright © 2014 | Tüm hakları saklıdır.