İSİB Antalya Proje Değerlendirme ve Gözden Geçirme Çalıştayı yapıldı

İSİB Antalya Proje Değerlendirme ve Gözden Geçirme Çalıştayı yapıldı

EMİNE BANKOĞLU

11 NİSAN 2014

11 NİSAN 2014 TARİHİNDE OLUŞTURULDU

SON GÜNCELLEME: 11 NİSAN 2014

GÖSTERİM: 2669

İSİB Antalya Çalıştayı 2 - 5 Nisan 2014 tarihlerinde Antalya Belek, CalistaLuxuryResortHotel'de yapıldı. İklimlendirme sektörünü 2023 yılı hedeflerine taşıyacak olan stratejilerin, sektörün sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışıldığı “PROJE DEĞERLENDİRME VE GÖZDEN GEÇİRME ÇALIŞTAYI”  geniş bir katılımla gerçekleşti.

İSİB üyelerinin, öğretim görevlilerinin ve sektör basınının izlediği Çalıştay, her biri farklı konu başlıklarında geliştirdikleri projeleri aktarmak üzere Masa üyelerinin katılımı ve Başkanları'nın sunumlarıyla devam etti.


İSİB Yönetim Kurulu Başkanı S. Zeki Poyraz'ın 2 Nisan öğleden sonra açılış konuşması ile başlayan etkinlik, Can Fuat Gürlesel – Dünya Ekonomisi ve G. Kore İhracata Dayalı Büyüme Modeli konuşması ile ilk günü tamamladı.İSİB Çalıştayı'nın ikinci ve üçüncü günleri;


Masa 1Proje sunumunu Murat Demirtaş yaptı.


Konu:Yeni pazarlarda yol açıcı paydaşların oluşturulması, talebin yöneti ve geliştirilmesi.

Masa 2 Proje sunumunu Prof. Dr. İsmail Ekmekçi yaptı. Konu:Üniversiteler araştırmaları konusunda uzmanlaşacakları alanları seçmeli, bu konuda yetkin olarak stratejik planlarını üretmeliler.

Masa 3 Proje sunumunu Hüseyin Bulgurcu yaptı.
Konu:Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksekokullarının İklimlendirme Alanlarında Görev Yapan Öğretim Elemanlarının Yeterliliklerinin GeliştirilmesiMasa 4 Proje sunumunu Vural Eroğlu yaptı. Konu:Üst yönetimlere farkındalık eğitimi 
Masa 5 Proje sunumunu Murat Bakanay yaptı. 
Konu.Pazar araştırma, veri toplama çalışmalarında ve yeni pazarlara girilmesi sırasında iş birliğiMasa 13 Proje Sunumunu Uğur Otaran yaptı. 
Konu: Meslek liselerinde eğitimcilerin eğitimi ve üretken MYO ların yapılanması


Özel Sunum:


Yaman KOÇ  - "Dış ticaret istihbarat elmanları ile gelişmelidir."

< Geri

Adres: Küçük Esat Mahallesi , Tunalı Hilmi Caddesi No:45/4 Çankaya/ANKARA
Tel: (0312) 250 46 87

Copyright © 2014 | Tüm hakları saklıdır.